يکشنبه, 31 تير 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 238
در سفر رئيس موسسه تحقيقات خاک و آب کشور به استان يزد انجام گرفت:
حضور رئیس موسسه تحقیقات خاك و آب كشور در استان یزد
رئیس و قائم مقام موسسه تحقيقات خاك و آب كشور از سازمان جهاد کشاورزی و بخش خاك و آب مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی یزد بازدید کردند.

 

حضور رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب کشور در استان یزد

 

 

   به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات خاک و آب کشور، روز دوشنبه 15 آبان 1402 هادی اسدی رحمانی رئیس و حامد رضائی قائم مقام موسسه از سازمان جهادکشاورزی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد بازدید کردند.
   در بازدید از سازمان جهادکشاورزی استان یزد نشستی با حضور محمد علی حاتمی زاده رئیس و مدیران ارشد این سازمان صورت گرفت و مسائلی از قبیل کنترل کیفی کود، تشخیص اراضی و روز جهانی خاک مطرح شد. در بخش دوم این سفر اسدی رحمانی و رضائی با همراهی اسمعیل زاده حسینی رئیس و معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد از بخش تحقیقات خاک و آب مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد بازدید نمودند. در این بازدید بیتا مروج الحکامی مسئول بخش تحقیقات خاک و آب مرکز و همچنین ابویی مسئول آزمایشگاه‌های بخش و دیگر کارشناسان در خصوص توانمندی‌ها و امکانات آزمایشگاه‌های بخش تحقیقات آب و خاک مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد توضیحاتی ارایه نمودند.

 

025.jpg

024.jpg

023.jpg

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه تحقیقات خاک و آب می‌باشد.
6.1.7.0
V6.1.7.0