شنبه, 19 آذر 1401
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 104
كارگاه آموزشی تئوری وبیناری "خلأ عملكرد در كشاورزی"
کارگاه آموزشی "خلأ عملکرد و ابزارهای واکاوی و تحلیل آن در کشاورزی" در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 مهرماه با حضور نزدیک به 80 نفر از اعضای هیأت علمی، محققان و کارشناسان مؤسسه تحقیقات خاک و آب، دیگر مؤسسات پژوهشی و مراکز تحقیقاتی تابعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به صورت وبیناری برگزار گردید.

 

 

برگزاری کارگاه آموزشی تئوری وبیناری "خلأ عملکرد در کشاورزی" در مؤسسه تحقیقات خاک و آب

 

        به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات خاک و آب، کارگاه آموزشی "خلأ عملکرد و ابزارهای واکاوی و تحلیل آن در کشاورزی" در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 مهرماه با حضور نزدیک به 80 نفر از اعضای هیأت علمی، محققان و کارشناسان مؤسسه تحقیقات خاک و آب، دیگر مؤسسات پژوهشی و مراکز تحقیقاتی تابعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به صورت وبیناری برگزار گردید.

سخنرانان این کارگاه آموزشی جناب آقایان دکتر افشین سلطانی استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دکتر علیرضا نه‌بندانی دکتری زراعت و اکولوژی گیاهان زراعی بودند، که در روز اول دوره مبانی تحلیل خلأ عملکرد و تعاریف و برآورد مقدار خلأ و در روز دوم کاربرد روش­های تحلیل خط مرزی و تحلیل مقایسه کارکرد را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

    در پایان با توجه به دستاوردهای کارگاه توافق شد که یک طرح ملی به صورت مشترک با دانشگاه گرگان در رابطه با شکاف عملکرد در اراضی گندم­زارهای دیم کشور تدوین و اجرایی شود.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه تحقیقات خاک و آب می‌باشد.
6.0.8.0
V6.0.8.0