دوشنبه, 4 مرداد 1400
  • تعداد بازدید : 1089
انتصاب جدید
طی حکمی از سوی دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تات، آقای دکتر علیرضا فلاح عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات خاک و آب به سمت سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان منصوب شد.

با حکم معاون وزیر عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات خاک و آب به سمت سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان منصوب شد.
طی حکمی از سوی دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، آقای دکتر علیرضا فلاح عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات خاک و آب به سمت سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان منصوب شد. 


در این حکم آمده است:


جناب آقای دکتر علیرضا فلاح نصرت آباد
با سلام و احترام؛
با توجه به تخصص، تجارب مفید و ارزشمند مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم، به سمت "سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان" منصوب می شوید.
تعمیق کیفیت پژوهش های کاربردی و مشترک مدار و جهت گیری به سوی تحقیقات تقاضامحور، ارتقای بهره وری در آموزش بهره برداران، مشارکت جدی پژوهشگران در ترویج کشاورزی و تبادل مفاهیم علمی با بهره برداران، تأمین مشارکت بخش خصوصی در فعالیت های پژوهشی از مهم ترین وظایف جنابعالی خواهد بود که با توکل بر ایزد منان و توجه به شعارهای محوری دولت تدبیر و امید محقق خواهد شد. 
امید است، با استعانت از خداوند منان و با استفاده از توانمندی تمامی محققان، متخصصان و همکاران متعهد آن مرکز، همکاری با معاونین و مدیران سازمان و هماهنگی با سازمان جهاد کشاورزی استان در اجرای وظایف محوله، به منظور اعتلا، پیشرفت و نقش آفرینی مؤثر تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی در توسعه استان موفق باشید.
کامبیز بازرگان؛ معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه تحقیقات خاک و آب می‌باشد.
5.7.4.0
V5.7.4.0