جمعه, 16 خرداد 1399
سومین جلسه كمیته علمی فنی بخش تحقیقات آبیاری و فیزیك خاك برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات خاک و آب، سومین جلسه کمیته علمی- فنی بخش تحقیقات آبیاری و فیزیک خاک در سال ۱۳۹۹ به منظور دفاع از سه پروپوزال تحقیقاتی دیگر از طرح «سامانه برآورد نیاز آبیاری گیاهان (نیاز آب)» برگزار شد.

جلسه روز دوشنبه 1399/2/22 در شرایط اجرای مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی به دلیل شیوع ویروس کرونا و در فضای دورکاری به صورت ویدیوکنفرانس تشکیل گردید. در این جلسه پروپوزال‌های همکاران به صورت پاورپوینت ارائه و پس از پاسخگویی مجریان به سؤالات اعضای جلسه، تصمیم های زیر اتخاذ گردید:

• پروپوزال «تعیین نیاز آبیاری پتانسیل و واقعی گیاه» توسط آقای دکتر تافته به صورت پاورپوینت ارائه و مقرر شد پس از انجام اصلاحات و با در نظر گرفتن پیشنهادات ارائه شده تصویب قرار شود.

• آقای دکتر عبداللهی‌پور پروپوزال «بهره‌گیری از راندمان کاربرد و راندمان ذاتی به منظور توانمندسازی سامانه نیاز آبی گیاهان (نیازآب)» را ارائه دادند که مقرر شد پس از اعمال اصلاحات لازم پذیرش شود.

• پروپوزال «تعیین برنامه‌ریزی (دور و عمق) آب آبیاری گیاهان زراعی و باغی در شرایط واقعی در سراسر کشور» توسط آقای دکتر جعفری ارائه و مقرر شد پس از انجام اصلاحات تصویب شود.نمایش تعداد بازدیدها : 74

بازگشت                   
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8