يکشنبه, 10 فروردين 1399
تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس كرونا در مؤسسه تحقیقات خاك و آب اندیشه شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات خاک و آب به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همگام با سایر دستگاه های دولتی و غیردولتی کشور، اقدامات لازم و مؤثر در موسسه تحقیقات خاک و آب انجام شد.

آقای دکتر مهرزاد محصص مستشاری با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مؤسسه تحقیقات خاک و آب اندیشه شد گفت: همکاران باید با رعایت مسائل و نکات بهداشتی در کنترل ویروس کرونا همراهی لازم را داشته باشند.

دکتر محصص مستشاری در جلسه ای که به همین منظور با مدیران حراست و امور اداری برگزار شد اظهار داشت: همه مواردی که درخصوص کنترل این ویروس باید در نظر گرفته می شد مدنظر قرار گرفت. از جمله این موارد می توان به حذف سیستم حضور و غیاب با اثر انگشت، تهیه مواد ضدعفونی کننده و استریل کننده که در اختیار بخش ها و واحدها قرار گرفت، ضدعفونی محوطه، اماکن و سرویس های بهداشتی پرتردد، استریل کردن محیط کار همکاران قبل از ورود، ایستگاه سنجش تب برای همکاران و مراجعین در بدو ورود، تنظیم ساعت کاری براساس ابلاغیه استانداری به منظور کاهش حجم تردد، دورکاری همکاران با بیماری های خاص، توزیع ماسک و دستکش در بین همکاران خدماتی و حفاظت فیزیکی و نقلیه، مکاتبه با مرکز بهداشت برای تهیه پک های بهداشتی، نصب پوستر و بروشورهای اطلاع رسانی از منابع معتبر و حذف جلسات و گردهمایی های غیرضرور اشاره کرد.

ایشان از زحمات همکاران حوزه اداری و پشتیبانی در این زمینه که بسیار سریع و به موقع عمل نموده اند تشکر و تقدیر کرد.

 

نمایش تعداد بازدیدها : 232

بازگشت                   
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8