شنبه, 29 مهر 1396
مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست مؤسسه تحقیقات خاك و آب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات خاک و آب، مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست موسسه با حضور آقای عمادی؛ رییس حراست سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر بازرگان رییس موسسه، دکتر دواتگر و دکتر رضائی، معاونین ایشان و جمعی از رؤسای بخش ها و مدیران بخش های اداری و پشتیبانی موسسه، برگزار شد.

در این مراسم، با حکمی از سوی دکتر بازرگان، رییس موسسه تحقیقات خاک و آب آقای پویا نجفی به عنوان مدیر جدید حراست موسسه تحقیقات خاک و آب منصوب شد؛ و از تلاش‌های آقای سید حسن باقرالهاشمی مدیر پیشین این حوزه، تشکر و قدردانی شد.

دکتر بازرگان، رییس موسسه تحقیقات خاک و آب در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای باقرالهاشمی، حضور آقای نجفی را در این جایگاه تبریک گفت.

دکتر بازرگان، با اشاره به لزوم حراست از سرمایه های فکری و اعتبارات ملی در هر سازمان و موسسه، ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش همه جانبه مدیران برای رضایت هرچه بیشتر همکاران گام برداشته شود.

همچنین، آقای عمادی؛ رییس حراست سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، نیز طی سخنانی از زحمات آقای باقرالهاشمی تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب مدیر حراست موسسه به آقای نجفی اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های آقای باقرالهاشمی تشکر و قدردانی شد.

      

ایجاد شده توسط بخش خدمات فنی و تحقیقاتی- واحد IT

 
نمایش تعداد بازدیدها : 329

بازگشت                   
 
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8