شنبه, 29 مهر 1396
با حضور مدیركل دفتر امور فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی: برگزاری كارگاه آموزشی "چگونگی تأسیس شركت دانش بنیان و تجاری سازی یافته های تحقیقاتی" در مؤسسه

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات خاک و آب، کارگاه آموزشی چگونگی تأسیس شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی یافته های تحقیقاتی در راستای ضرورت و اهمیت موضوع تجاری سازی و انتقال فناوری های دانش بنیان حاصل از پژوهش های کاربردی به همت واحد تجاری سازی و امور فناوری بخش خدمات فنی- تحقیقاتی موسسه، روز شنبه 11 دی ماه 95 با حضور آقای دکتر ولدان مدیر کل محترم دفتر امور فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و تعدادی از همکاران هیأت علمی و محققان در موسسه برگزار شد.

این کارگاه با خوش آمدگویی دکتر بازرگان و توضیحات وی در خصوص تجاری سازی، تأسیس شرکت های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت های اعضای هیأت علمی و فعالیت های موسسه در این خصوص تاکنون آغاز شد.

در ادامه، دکتر ولدان با ارائه تعریفی از شرکت دانش بنیان و متولی شرکت های دانش بنیان، ویژگی های شرکت های نوپا و نحوه ایجاد شرکت های دانش بنیان را توضیح دادند.

دکتر ولدان، طی سخنانی به اهمیت آشنایی با مفاهیم و چگونگی ایجاد یک شرکت دانش بنیان اشاره کردند، و با بیان تجربیات خود، توضیحاتی را در خصوص مشکلات موجود در فرآیند و روند ثبت، دریافت تسهیلات و اجرای ایده ها ارائه کرد.

 ادامه جلسه به پرسش و پاسخ بین حاضرین و بیان نقطه نظرات و ابهامات موجود اختصاص یافت.

    

   ایجاد شده توسط بخش خدمات فنی و تحقیقاتی- واحد IT 
نمایش تعداد بازدیدها : 302

بازگشت                   
 
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8