يکشنبه, 24 آذر 1398
بازدید دانشجویان گروه علوم و مهندسی خاك دانشگاه تهران از مؤسسه تحقیقات خاك و آب
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و طبق سنت هر ساله اساتید و دانشجویان ورودی جدید سال 1398 گروه علوم و مهندسی خاک دانشگاه تهران در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در بازدید از بخش های آزمایشگاهی و تحقیقاتی موسسه تحقیقات خاک و آب به عنوان مهمترین و بزرگترین مجموعه تحقیقاتی کشور در حوزه تحقیقات خاک و آب در روز یکشنبه 21 مهر 1398 با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.
در این جلسه آقای دکتر ناصر دواتگر معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته ها ضمن حضور در جمع مدیران، اساتید و دانشجویان ورودی جدید گروه علوم و مهندسی خاک دانشگاه تهران و عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به معرفی موسسه تحقیقات خاک و آب به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه تحقیقاتی در حوزه خاک و آب پرداخت.
همچنین در این مراسم آقای دکتر گرجی رییس انجمن علوم خاک ایران و از اساتید برجسته و باسابقه گروه علوم و مهندسی خاك دانشگاه تهران به اهمیت و نقش جایگاه خاک در کشاورزی پرداخت.
در پایان مراسم با حضور آقای دکتر ناصر دواتگر معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات خاک و آب از برترین های دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش های مختلف گروه علوم و مهندسی خاك تقدیر به عمل آمد.نمایش تعداد بازدیدها : 316

بازگشت                   
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8