پنج‌شنبه, 27 تير 1398
اولین دوره آموزش مشترك مؤسسه تحقیقات خاك و آب و پارك علم و فناوری البرز

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات خاک و آب به همت مرکز رشد تخصصی واحدهای فناور خاک و آب اولین دوره آموزشی مشترک فی مابین مؤسسه تحقیقات خاک و آب و پارک علم و فناوری البرز با عنوان آشنایی با قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان روز سه شنبه 1398/4/18 در سالن اجتماعات مؤسسه تحقیقات خاک و آب برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آقای دکتر علیرضا فلاح رییس مرکز رشد تخصصی واحدهای فناور خاک و آب ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین به معرفی مرکز رشد و اهم اقدامات انجام شده از بدو تأسیس تا کنون پرداخت.

در ادامه آقای مهندس شفیعی به معرفی پارک و همکاری های مشترک با مرکز رشد اشاره داشت. سپس آقای دکتر مسعود منشدی مشاور حقوقی پارک علم و فناوری استان البرز در خصوص قوانین و مهارت های کسب و کار دانش بنیان از جمله مقررات صدور چک، کارگروه ها و ظرفیت های انواع شرکت های تجاری، آیین نگارش و شیوه تدوین و تنظیم انواع قراردادها، بسترهای قانونی شرکت های دانش بنیان، مسئولیت های قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی آشنایی با تشکیلات قضایی و دادگستری و نحوه مراجعه به آن ها و دفاع از خود، توضیحات مبسوطی را ارائه دادند. شایان ذکر است در این دوره علاوه بر اعضای هیئت علمی، محققان و کارکنان مؤسسه، دانشجویان، مخترعین و نمایندگان از شرکت های بخش خصوصی نیز حضور داشتند.


      

نمایش تعداد بازدیدها : 135

بازگشت                   
 
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8