دوشنبه, 5 فروردين 1398
بازدید دانشجویان گروه علوم و مهندسی خاك دانشگاه تهران از موسسه تحقیقات خاك و آب

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات خاک و آب دانشجویان ورودی جدید سال 1397 گروه علوم و مهندسی خاک دانشگاه تهران در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در بازدید از بخش های آزمایشگاهی و تحقیقاتی موسسه تحقیقات خاک و آب به عنوان مهمترین و بزرگترین مجموعه تحقیقاتی کشور در حوزه تحقیقات خاک و آب در روز یکشنبه 29 مهر 1397 با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.

در این جلسه آقای دکتر کامران افتخاری رییس بخش تحقیقات تشکیل، طبقه بندی و شناسایی خاک ضمن حضور در جمع مدیران، اساتید و دانشجویان ورودی جدید گروه علوم و مهندسی خاک دانشگاه تهران و عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به معرفی موسسه تحقیقات خاک و آب به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه تحقیقاتی در حوزه خاک و آب پرداخت.

همچنین در این مراسم آقای دکتر گرجی رییس انجمن علوم خاک ایران و از اساتید برجسته و باسابقه گروه علوم و مهندسی خاك دانشگاه تهران به اهمیت و نقش جایگاه خاک در کشاورزی پرداخت. در پایان مراسم با حضور آقای دکتر ناصر دواتگر معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات خاک و آب از برترین های دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش های مختلف گروه علوم و مهندسی خاك تقدیر به عمل آمد.

      

نمایش تعداد بازدیدها : 315

بازگشت                   
 
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8