يکشنبه, 5 اسفند 1397
برگزاری آیین مراسم تودیع و معارفه در موسسه تحقیقات خاك و آب

با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از خدمات دکتر کامبیز بازرگان تقدیر و دکتر هادی اسدی رحمانی به سمت سرپرست موسسه تحقیقات خاک و آب منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات خاک و آب در آیین مراسم تودیع و معارفه که صبح امروز اول مهر 1397 با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، حجت الاسلام حاج آقا سعیدیان نماینده حوزه نمایندگی ولی فقیه، دکتر رسول زارع معاون پژوهش و فناوری، تعدادی از رؤسای موسسه های تحقیقاتی و همکاران موسسه تحقیقات خاک و آب کشور در سالن جلسات این موسسه برگزار شد، از خدمات دکتر کامبیز بازرگان تقدیر و دکتر هادی اسدی رحمانی به عنوان سرپرست موسسه تحقیقات خاک و آب معرفی شد.

دکتر خاوازی با تقدیر از زحمات دکتر بازرگان در مدت تصدی ایشان که با نقل و انتقال موسسه به کرج توأم شد سرمایه اصلی هر موسسه را نیروی انسانی کارآمد نامبرد و بیان داشت: موسسه تحقیقات خاک و آب دارای نیروی بسیار باتجربه و شایسته است، پس از مدیریت خوب دکتر بازرگان، این نیروی انسانی به امانت در اختیار دکتر اسدی رحمانی قرار گرفته است و لازم است ایشان در جلب همکاری هرچه بیشتر دوستان بکوشد. وی بیان داشت: دکتر بازرگان در مقطع مدیریت خود کارهای بزرگی را پیگیری کرد همچنین دکتر اسدی رحمانی که از دوران قبل ایشان را می شناسم فردی با اخلاق و منظم بوده امید زیاد دارم کارهای بالاتر و با کیفیت تری توسط ایشان در موسسه انجام گیرد. وی با تشریح دستاوردهای خوب موسسه در دوره گذشته، به همکاری ها با بخش اجرا اشاره نمود و آن را بسیار مؤثر دانست و خاطرنشان ساخت: موسسه تحقیقات خاک و آب همراهی مطلوبی با بخش اجرا و معاونت های وزارت جهاد کشاورزی داشته و برنامه های همکاری بخوبی پیش رفته است و امیدواریم این همکاری به شکل مطلوبی ادامه یابد.

دکتر کامبیز بازرگان معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان با تشریح فعالیت های خود در دوره ریاست در موسسه تحقیقات خاک و آب اظهار داشت: گذر زمان و دوره مدیریتی،  فرصتی است که با در اختیار داشتن امکانات، یک مدیر متناسب با ابزاری که در اختیار دارد خروجی متناسبی را ارائه دهد. اگرچه موسسه تحقیقات خاک و آب امروز در جایگاه خوبی قرار گرفته اما باید با علم و دانش و تلاش و تقوای همکاران، جایگاه بهتری را کسب نماید. دکتر بازرگان با قدردانی از همکارانی که طی مدت سه سال و نیم فعالیت خود با مدیریت موسسه همکاری داشته اند، ظرفیت و توانمندی موسسه خاک و آب را بسیار قابل توجه دانست و ابراز امیدواری کرد این ظرفیت ها با کمک همکاران به فعلیت درآید.

دکتر اسدی رحمانی رئیس جدید موسسه تحقیقات خاک و آب کشور با قدردانی از دکتر خاوازی رئیس سازمان ابراز داشت: با وجود محققان و پیشکسوتانی که در موسسه حضور دارند واگذاری این مسئولیت خطیر نشان دهنده اعتماد به اینجانب می باشد. وی دوران مدیریتی دکتر بازرگان را بسیار با ارزش نامبرد و خدمات ارزنده ایشان را یادآور شد و خاطرنشان ساخت: امیدوارم با کمک همکاران در ستاد موسسه و استان ها، موسسه جایگاه شایسته ای را در پاسخگویی به بخش اجرا برعهده گرفته و به تکالیف ملی خود عمل نماید. وی سرمایه اصلی موسسه را نیروی انسانی آن نام برد که با تعهد و تخصص در تمام رده های شغلی خدمت می نمایند.

سپس با حضور دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان و دکتر رسول زارع معاون ایشان، از خدمات دکتر کامبیز بازرگان با اعطای لوح یادبود تقدیر و حکم انتصاب دکتر اسدی رحمانی به عنوان سرپرست موسسه تحقیقات خاک و آب به وی ابلاغ شد.

          

نمایش تعداد بازدیدها : 470

بازگشت                   
 
موسسه تحقیقات خاک و آب

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8